Clean technic

Infolinka:
+420 573 395 427


O nás

BB SYSTÉM s.r.o Zlín je česká strojírenská firma se zaměřením na výrobu z nerezové oceli.
V roce 1998 jsme zahájili spolupráci s předním evropským výrobcem mycích strojů – rakouskou firmou PEBÖCK.

Od té doby – tj. za 16 let spolupráce jsme společně vyrobili více než 540 mycích strojů, které můžete potkat nejen ve všech zemích Evropy, ale i v několika zemích Asie či dokonce i v USA.

Jejich použití je velmi rozmanité. Spolehlivě pracují prakticky ve všech průmyslových odvětvích, kde je potřeba kvalitně umýt, usušit a popřípadě i desinfikovat výrobní prostředky a oběhové obaly. Kromě toho se zabýváme vývojem a výrobou i speciálních mycích zařízení, kde si konkurence neví rady.

Většinou se jedná o speciální komorové myčky na odmaštění a mytí složitých obrobených odlitků se spoustou slepých otvorů a zákoutí, odkud je potřeba vymýt zbytky třísek a řezných kapalin po obrábění a následně tyto obrobky dokonale zbavit zbytkové vlhkosti.

Kromě přímého prodeje myček poskytujeme vybraným klientům ještě další službu – dlouhodobý pronájem mycích zařízení. Nesporná výhoda této služby spočívá v tom, že klient nemusí investovat při rozběhu této činnosti značné finanční prostředky do strojního vybavení, ale má možnost si tento stroj na dohodnuté období pronajmout. Později má možnost si stroj za dohodnutých podmínek odkoupit a provozovat jej ve vlastní režii.

Pro vybrané klienty zabezpečujeme také zakázkovou výrobu z nerezu.